مومنتوم

 • فیلترها
 • مرتب شده بر اساس
  ...
 • جوراب pro 109,000 تومان

   

  Pro socks مومنتوم گزینه خوبی برای فعالیت های ورزشی حرفه ای شما میباشد. به دلیل قرار دادن بافت حوله ای در قسمت زیرین پا از ساييدگي و تاول زدن پا جلوگيري میکند و باعث جذب رطوبت و تعريق پا شود.این جوراب با ساپورتی که از ساق پا میکند از پایین آمدن جوراب در هنگام ورزش جلوگیری میکند و به کمک بافت های تنفس پذیری که در این جوراب به کار رفته است از تعریق و بوی نامطبوع پا جلوگیری میکند و همینطور با بافت فشرده ای که دور تا دور قوس پا قرار داده شده سات باعث ميشود پا در هنگام فعاليت هاي ورزشي فيکس در جاي خود بماند و به جلو و عقب حرکت نکند. 

   

 • جوراب essential 89,000 تومان

  جوراب Essential مومنتوم گزینه خوبی برای فعالیت های ورزشی نیمه حرفه ای شما مناسب میباشد. به دلیل قرار دادن بافت حوله ای در قسمت زیرین پا از ساييدگي و تاول زدن پا جلوگيري میکند و باعث جذب رطوبت و تعريق پا شود. همین طور به دلیل ساپورتی که از ساق پا میکند از پایین آمدن جوراب در هنگام ورزش جلوگیری میکند.

 • جوراب ESSENTIAL FULL TERRY 99,000 تومان

   

  جوراب full terry مومنتوم گزینه خوبی برای فعالیت های ورزشی و روزانه  شما میباشد. 

  در تمامی قسمت های زیرین و روی جوراب از بافت حوله ای استفاده شده است که راحتی زیادی را برای پا شما فراهم میکند و از فشاری که در هنگام استفاده از کتانی های ورزشی بندار به پا وارد میشود ، جلوگیری میکند به همین دلیل این جوراب نسبت به جوراب essential مومنتوم گزینه مناسب تری برای استفاده به همراه کتانی های ورزشی میباشد. 

  این جوراب از بو نامطبوع کفش جلوگیری میکند و به دلیل ساپورتی که از ساق پا میکند از پایین آمدن جوراب در هنگام ورزش جلوگیری میکند.

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها